Home

Aktualności

Nowości w ofercie:

Komfort, Adren, Penguin, KWS Olof, TUR F1, KWS Meridian, KWS Magic.


Dożynki mazowieckie w Staroźrebach

W dniu 7 września w Staroźrebach w powiecie płockim odbyły się dożynki województwa mazowieckiego, na których Centrala Nasienna w Warszawie uczestniczyła mając swoje stoisko wystawowe z ofertą materiału siewnego na jesień 2014r. Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem rolnikólw, którym informacji o odmianach zbóż oferowanych przez naszą firmę udzielali Tadeusz Tomaszewski i Mirosław Szpotański.

Jest możliwy transport po uzgodnieniu w dziale handlowym. 


Nasiona Paszowe

Zapraszamy  odbiorców hurtowych i indywidualnych do zakupu nasion paszowych: słonecznika, pszenicy, kukurydzy na dokarmianie ptaków.

Jest możliwy transport po uzgodnieniu w dziale handlowym. 


Oferta Handlowa - WIOSNA 2015

KWALIFIKOWANY MATERIAŁ SIEWNY - DROGA DO SUKCESU ! Oferujemy kwalifikowany materiał siewny: zbóż jarych(nasiona zaprawiane), kukurydzy, motylkowych, traw, mieszanek traw i sadzeniaki ziemniaków  w szerokiej gamie odmian.

Pełna oferta w ofercie katalogowej i w pliku do pobrania


Mieszanki traw trawnikowe i pastewne

Zapraszamy do zakupu  mieszanek traw trawnikowych w pięciu rodzajach w różnych opakowaniach i mieszanek pastewnych : łąkowej,  pastwiskowej i kośno-pastwiskowej.I TY MOŻESZ MIEĆ ŁADNY TRAWNIK Otwórz plik a zobaczysz, że i tobie się uda

Więcej informacji w ofercie katalogowej i telefonicznie w dziale handlowym. 


Oferta współpracy

Centrala Nasienna w Warszawie nawiąże współpracę z podmiotami zajmującymi się zaopatrzeniem rolnictwa w środki produkcji i posiadające powierzchnię magazynową na terenie województw: podlaskie, lubelskie, łódzkie i mazowieckie. Oferujemy do sprzedaży kwalifikowany materiał siewny zbóż, motylkowych i innych nasion rolniczych, sadzeniaki ziemniaka oraz mieszanki traw.                    

Więcej informacji w dziale handlowym tel. 22 33 55 975, 33 55 984    

Lokalizacja

Nasze Placówki

CENTRALA NASIENNA

W WARSZAWIE SP. Z O.O.

z siedzibą   

06-100 Pułtusk ul. Nasielska 8

tel. 22 335 59 70

fax 22 335 59 80

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.cnwarszawa.pl

Polecane linki

cnwarszawa.pl